Na jakich światłach?


Drogowe, dzienne i przeciwmgłowe. Sprawdź, w jakich sytuacjach można te światła włączyć i nie narazić się na mandat przy spotkaniu z drogówką.

Po pijaku Polak da radę!


U nieco ponad jednego proc. kierowców przebadanych w Polsce w ciągu ostatnich dwóch lat w ramach programu DRUID stwierdzono stężenie alkoholu przekraczające dopuszczalny limit.

Kubica na 35. miejscu


Exkierowca Formuły 1 David Coulthard na specjalnej konferencji przedstawił pierwsze notowanie tzw. Rankingu Castrol dla Motorsportu.

GMC granite


GMC to amerykańska marka, której korzenie sięgają jeszcze początku XX wieku.

Tur pojedzie do Indii?


AMZ Kutno ma szanse na sprzedaż hinduskiej armii samochodów Tur.

Najdziwniejsze auto w nowej odsłonie


W tym roku mija 40 lat od debiutu pojazdu określanego często jako "najdziwniejsze auto świata".

Więcej samobójców niż ofiar wypadków


Liczba samobójców jest w Hiszpanii po raz pierwszy większa niż liczba śmiertelnych ofiar wypadków drogowych - poinformował we wtorek tamtejszy urząd statystyczny INE.

Paliwa podrożeją o 20 gr!


Za benzynę i olej napędowy będziemy płacić co najmniej o 20 gr więcej. Część tej podwyżki szykuje nam Unia Europejska, a część nasz resort finansów - akcentuje "Dziennik Gazeta Prawna".

To jest samochód Kubicy!


Zobacz film prezentujący nowy bolid Roberta Kubicy.

Alkohol czy "trawa"? Alkohol


Po narkotykach jeździ w Polsce więcej kierowców niż pod wpływem alkoholu - twierdzi "Gazeta Wyborcza". Policja twierdzi, ze to bzdura!

"Kubica jest sensacją"


Pedro de la Rosa - obecny kierowca Saubera, który wrócił do ścigania się w Formule 1 po kilkuletniej przerwie, w jednym z wywiadów określił Roberta Kubicę i zespół Renault "największą sensacją sezonu 2010".

W Polsce wygrywają partacze!


Na jednym z ważnych wylotów z Krakowa rozpoczęła się przebudowa ronda, które ma przekształcić się w nowoczesny, trzypoziomowy węzeł komunikacyjny.

Kubica może odejść


Robert Kubica, który na początku października podpisał kontrakt z Renault na starty w sezonie 2010, będzie mógł odejść z zespołu, jeżeli francuski koncern zdecyduje się sprzedać większościowy pakiet udziałów w fabrycznym zespole Formuły 1 - powiedział w wywiadzie dla włoskiego dziennika "Corriere dello Sport" menedżer zawodnika Daniel Morelli.

Heidfeld tylko testowym?


Były partner Roberta Kubicy z teamu BMW-Sauber, 32-letni Niemiec Nick Heidfeld otrzymał propozycje stanowiska kierowcy testowego w zespole Mercedes Grand Prix na najbliższy sezon mistrzostw świata Formuły 1.

Kubica znów w clio S1600


Kierowca teamu Formuły 1 Renault - Robert Kubica w nadchodzący weekend wystartuje w Rally 1000 Miglia, pierwszej eliminacji rajdowych mistrzostw Europy, której wyniki będą także zaliczane do klasyfikacji generalnej mistrzostw Włoch.

Kubica testował clio


Kierowca Formuły 1 Robert Kubica, który w sezonie 2010 będzie zawodnikiem teamu Renault, w weekend wystartuje w rajdzie du Var we Francji. Będzie on ostatnią eliminacją mistrzostw tego kraju.

Nowy silnik od Skody


W fabryce Skody w Mlada Boleslav rozpoczęła się produkcja zupełnie nowej jednostki napędowej, w którą będą wyposażane modele Skody, Audi, Volkswagena i Seata.

Uwaga! Polują na naiwnych!


Nawet 20 złotych za każdy kilometr i 50 złotych za trzaśnięcie drzwiami możecie zapłacić za kurs samochodem udającym taksówkę w Warszawie.

Schumacher w InteriaTV


VII Monet I po co tak się szarpać? Sprawy od dawna układały się w jednoznaczną, niezobowiązującą historię. I takie było przecież twoje założenie. Więc dlaczego chcesz temu nadać teraz inny, bardziej głęboki sens? W tym układzie to już niemożliwe, trzeba rozejrzeć za nowym rozwiązaniem. horoskop.wp.pl

Chińskie BMW 3


Jeszcze kilka tygodni temu większość forumowiczów naśmiewała się z Volvo, które stało się własnością chińskiego koncernu Geely.

znalezionych: 2925, strona 1 z 147
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli w twoim mieście nie ma podologa, który przeprowadzi leczenie stopy cukrzycowej zapraszam do mojego gabinetu w Zgierzu lub w Łodzi. Jako doświadczony podolog Łódź od wielu lat pomagam moim pacjentom przeprowadzić leczenie stopy cukrzycowej. Jeśli interesuje cię nie tylko skuteczne i szybkie leczenie stopy cukrzycowej w moim gabinecie możemy zwalczyć wrastające paznokcie - zapraszam wówczas do mojego gabinetu w Łodzi, gdzie posiadam profesjonalny sprzęt, który bezboleśnie i trwale zwalczy twoje leczenie stopy cukrzycowej lub wrastające paznokcie.