Poprawia się sytuacja w Małopolsce


Służby energetyczne usunęły już większość awarii sieci, które nastąpiły po intensywnych opadach śniegu w województwie małopolskim. Bez dostaw energii elektrycznej pozostaje nadal 47,6 tys. odbiorców. Wszystkie szlaki kolejowe w Małopolsce są przejezdne.

Komisja Europejska wyjaśnia, czy TP SA dyskryminowała konkurentów


W Rzymie otworzono wystawę obrazów Caravaggia. Bilety na nią zarezerwowało już 50 tys. osób. To jedno z największych wydarzeń kulturalnych w Europie w najbliższych tygodniach.

Senat poparł nowelizację ustawy Ordynacja podatkowa


Senat jednogłośnie i bez poprawek podjął w piątek uchwałę o przyjęciu nowelizacji "Ordynacja podatkowa". Zakłada ona, że organy podatkowe, które rozpatrują odwołania podatników, będą informowały o swoim stanowisku w ich sprawach.

Europejskie media publiczne upolitycznione i źle zarządzane


Europejska Unia Nadawców pracuje nad Białą Księgą o sytuacji nadawców publicznych na Starym Kontynencie. Są upolitycznione, źle zarządzane, wpływy z abonamentu się kurczą, a przed nimi stoi wyzwanie przejścia na nadawanie cyfrowe.

Kandydaci na członków zarządu Enei raczej bez doświadczenia w energetyce


Jak poinformowała „Rzeczpospolita”, w konkursie na członków zarządu Enei zgłosiło się kilkunastu kandydatów, wśród których nie ma osób mających większe doświadczenie w energetyce.

Indeks WIG20 ponownie osiągnął poziom 2300 punktów


Indeks grupujący największe spółki warszawskiego parkietu WIG20 ponownie osiągnął poziom 2.300 pkt w czwartek. Zdaniem analityków, stało się tak dzięki wyższemu otwarciu giełdy amerykańskiej.

Rostowski dementuje: nie ma planów zwiększenia składki rentowej


Minister finansów Jacek Rostowski zdementował w środę doniesienia "Gazety Wyborczej" o planowanym przez rząd podwyższeniu składki rentowej dla najbogatszych Polaków.

Przetargi UE


21 lipca br. pod przewodnictwem wiceministra gospodarki Rafała Baniaka odbyło się pierwsze posiedzenie Zespołu do spraw Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw. Zadaniem Zespołu jest promowanie i tworzenie najlepszych warunków do rozwoju CSR (Corporate Social Responsibility) w Polsce.

EnBW opublikowało wyniki na 3. kwartał 2009


EnBW, trzeci co do wielkości niemiecki koncern energetyczny opublikował dane finansowe za okres od stycznia do września 2009. Firma odnotowała wyniki na podobnym poziomie do ubiegłorocznych.

"Dziennik Gazeta Prawna": Warszawa nie jest już najdroższym miastem


Warszawa nie jest już najdroższym miastem w Polsce pod względem cen usług komunalnych. Pozycję lidera przejął Poznań, a przed stolicą znalazły się również Gdańsk i Bydgoszcz - wynika z najnowszego raportu "Dziennika Gazety Prawnej".

Gdynia. Nowy, bezpłatny parking na 102 auta


... powstanie na Grabówku Nowy parking, mogący pomieścić 102 samochody, ma powstać w przyszłym roku w Gdyni u zbiegu ulic Zakręt do Oksywia oraz Opata Hackiego, ...

Komisja śledcza zakończyła przesłuchanie Szałamachy


Komisja śledcza badająca tzw. aferę hazardową w piątek około godz. 16.30 zakończyła przesłuchanie wiceministra skarbu państwa w czasie rządu PiS Pawła Szałamachy.

Jak ministrowie spółkę zakładali


Ministrowie najpierw powołali do życia spółkę, która miała kupić samoloty dla VIP-ów. Cała koncepcja okazała się sprzeczna ze zdrowym rozsądkiem. Spółkę więc zlikwidowano, zostawiając na lodzie prywatne firmy, które dla niej pracowały.

11,5 tys. domów w Małopolsce bez energii


11,5 tys. domów w Małopolsce pozbawionych było w niedzielę rano dostaw energii, ale liczba ta spada, bo od soboty energetykom udało się przywrócić zasilanie w ok. 5 tys. gospodarstw - wynika z danych Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

W piątek znów wyprzedaż na Wall Street i w Europie


Majówka 2010 za pasem więc warto by było sobie przypomnieć, co można upichcić pod chmurką. Pogoda, co prawda, zapowiada się trochę deszczowa (Pogoda Na Weekend Majowy 2010) no ale deszcze mają być tylko przelotna, a poza tym może prognozy się jeszcze poprawią. W końcu na pierwsze grillowanie i jedzenie na świeżym powietrzu czekał człek przez całą zimę więc lekki deszczyk nie powinien być przeszkodą ...


Więcej..

Sejm znowelizował ustawę o NBP


Nową, nieoperacyjną metodę leczenia chorych z poważnie uszkodzonym sercem wdrożyli z powodzeniem lekarze ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu - poinformowano podczas środowej konferencji prasowej w tym szpitalu.

PGF miała 63,81 mln zł zysku netto w 2009 r., wzrost o 43,1% r/r




GPW nie wytrzymała spadkowej presji z USA w piątek


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"VII Monet Będziesz teraz odczuwać próżną radość z powodu nagromadzonych pieniędzy. Nie da się ukryć, że stan twojego konta ostatnio się zwiększył, masz przed sobą także perspektywy na dalsze udane interesy, ale niech nie wprawia cię to w przesadną dumę. Łatwo możesz stać się zarozumiała i nie lubiana przez otoczenie. horoskop.wp.pl

Sprzedaż detaliczna w USA w lutym wzrosła o 0,3 proc.


\\\\\\\"\\\\\\\" - Podejrzany o korupcję były prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Sylwester R. zostaje na wolności - orzekł w czwartek Sąd Okręgowy podtrzymując decyzję sądu rejonowego. Zażalenie w sprawię wypuszczenia R. po wpłaceniu 200 tys. zł kaucji złożyła prokuratura. Po wpłaceniu kaucji areszt będzie mógł opuścić też Tadeusz D., były dyrektor ZUS w Szczecinie.

BZ WBK znacznie lepszy od prognoz analityków. Bank zapomina o kryzysie?


Podczas dzisiejszej sesji złoty dynamicznie zyskiwał na wartości. Szczególnie w godzinach popołudniowych widać było zdecydowany ruch na parach EUR/PLN i USD/PLN - w postaci długiej spadkowej świecy.

znalezionych: 24074, strona 1 z 1204
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli w twoim mieście nie ma podologa, który przeprowadzi leczenie stopy cukrzycowej zapraszam do mojego gabinetu w Zgierzu lub w Łodzi. Jako doświadczony podolog Łódź od wielu lat pomagam moim pacjentom przeprowadzić leczenie stopy cukrzycowej. Jeśli interesuje cię nie tylko skuteczne i szybkie leczenie stopy cukrzycowej w moim gabinecie możemy zwalczyć wrastające paznokcie - zapraszam wówczas do mojego gabinetu w Łodzi, gdzie posiadam profesjonalny sprzęt, który bezboleśnie i trwale zwalczy twoje leczenie stopy cukrzycowej lub wrastające paznokcie.