Promocja zdrowia- doradca ds racjonalnego żywienia "Dietetyka" (Szczecin)


Program autorski ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalna

Nokia X6 to najbardziej nowoczesny telefon Nokii od dawien dawna. Posiada wszystko, czego można oczekiwać od dobrego smartfona. Niestety również wysokiej ceny. Sony Ericcson Aspen będzie pierwszym telefonem z fabrycznie zainstalowanym Windows Mobile 6.5.3. Wiemy już, co się zmieniło wobec poprzednich wersji. Firma MSI przygotowuje kolejny model netbooka serii Wind, o nazwie U160DX. Nowe urządzenie od poprzedników odróżniać się będzie przede wszystkim tym, że na wyposażeniu ma moduł pamięci RAM typu DDR3 oraz nowy procesor.Kłótnia między Steve’em Jobsem a Adobe wydaje się nie mieć końca: twórcy Flasha są zdania, że promowane przez Apple HTML5 „cofnie nas do średniowiecza”. Tegoroczna edycja imprezy GPU Technology Conference (GTX 2010) odbędzie się w dniach 20-23 września (poniedziałek-czwartek), w Centrum Kongresowym San Jose (San Jose Convention Center) w San Jose w Kalifornii. Firma Adobe poinformowała o dostępności wersji wstępnych (tzw. candidate releases) modułu dodatkowego Photoshop Camera Raw 5.5 oraz DNG Converter 5.5.

Najnowszy system operacyjny Apple’a, czyli Snow Leopard, ma już na swoim koncie wykrytą lukę w bezpieczeństwie.

Najwyraźniej Google uważa, że w Anglii jest zbyt mało miast. Dlatego w serwisie Google Maps powstało nowe, nikomu wcześniej nieznane miasteczko - Argleton. Ubisoft w rozmowie ze swoimi inwestorami przekazał nieco nowych informacji na temat trzeciej odsłony gry Assassin’s Creed. Ostatnia część trylogii będzie się rozgrywać w Rzymie.

Dziewczyny lubią gry wideo. Według danych Nintendo America, większość z nich (80 procent) wybiera Wii jako swoją główną platformę elektronicznej rozrywki. Google, jak się okazało, przemilczało część faktów dotyczących „otwartości” zapowiedzianego na I/O 2010 formatu WebM VP8. Część kodu może podlegać prawom patentowym. Steve Jobs, współzałożyciel i szef Apple'a, znany jest ze swoich lakonicznych odpowiedzi na pytania internautów, jeśli już sam zasiada przed komputerem i na nie odpowiada. Zobaczcie 5 najlepszych!Dzień I 1. Ogólny opis programu * Rola i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Po aferze wywołanej konfliktem z wydawnictwem Activision Blizzard, ze studia Infinity Ward odchodzą kolejni pracownicy. Microsoft chce zacieśnić współpracę z rządami, które są lub mogą być klientami firmy. Koncern chce na bieżąco informować o wykrytych usterkach i lukach w oprogramowaniu i wspólnie je usuwać.

Dziurawy Windows 7


W najbliższy wtorek tradycyjnie już pojawią się łatki usuwające wykryte błędy w oprogramowaniu Microsoftu. Co ciekawe, znalazł się tam patch dotyczący Windowsa 7.

Ściągaj filmy za darmo i absolutnie legalnie!


CHIP znalazł lukę w prawie! Pokazujemy, jak szybko, bezpłatnie i – co najważniejsze – całkowicie legalnie zapełnić domową wideotekę najnowszymi hitami filmowymi. Wszystko dzięki P2M – supertechnologii ściągania, która umożliwia ominięcie praw autorskich.

CIA monitoruje serwisy społecznościowe


Według najświeższych informacji zza oceanu, rządowa agencja CIA wydała sporą ilość pieniędzy na zakup firmy, specjalizującej się w monitorowaniu serwisów społecznościowych.

Sweex – Internet w radiu


Sweex proponuje radia internetowe, które prócz standardowego tunera FM mogą łączyć się bezprzewodowo z routerami WiFi.

Obsługa klienta szkolenia TRÓJMIASTO (Gdynia)


"Potencjał firmy to procent stałych, zadowolonych klientów. Nie sam produkt ani usługa decyduje o sukcesie firmy, lecz jej profesjonalnie przygotowani ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs kwalifikacyjny pedagogiczny dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu (Szczecin)


Program MEN ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Dokumentacja pracownicza - praktyczny przewodnik (Warszawa)


1. Zakres dokumentacji kadrowej. 2. Dane osobowe i zasady ich przetwarzania - wg ustawy o ochronie danych osobowych i na podstawie kodeksu pracy. 3. Zawartość ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs z Zakładania i Prowadzenia Działalności Gospodarczej (Rzeszów)


Cele Kursu: Poznanie, poszerzenie i zdobycie wiedzy z zakresu: 1 Zasad zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej 2 Aspektów prawnych oraz ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Murdoch: Prawdopodobnie usuniemy nasze strony z wyszukiwarki Google


Magnat medialny Rupert Murdoch zasugerował, że News Corporation może uczynić swoje materiały niewidzialnymi dla użytkowników wyszukiwarki Google.

Google oskarżony o monopol we Włoszech


Do włoskiego urzędu antymonopolowego wpłynęła skarga na Google’a. Wydawcy gazet skarżą się, że ich publikacje są dostępne na Google News.

Microsoft świątecznie o Internet Explorerze


Microsoft niezmordowanie promuje przeglądarkę Windows Internet Explorer. W Internecie właśnie pojawił się nowy spot zachwalający aplikację.

Motywowanie grupy dla menadżerów - Katowice (Katowice)


Rola i znaczenie motywacji w zarządzaniu zasobami ludzkimi jest znana doskonale wszystkim tym, którzy piastują stanowiska kierownicze w firmach. Nie ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

ASUS pracuje nad tabletem z systemami Google i Microsoftu


Przewodniczący firmy ASUS, Jonney Shih, w wywiadzie dla magazynu Forbes powiedział, że jego firma przygotowuje co najmniej dwa tablety, które wprowadzone na rynek zostaną w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Pocket Drive firmy Verbatim – dysk twardy 1,8” o pojemności 250 GB


Verbatim wprowadza na rynek przenośny dysk twardy o pojemności 250 GB zamknięty w 1,8 calowej obudowie z czarnego aluminium.

Gra Civilization na Facebooka


Sid Meier, wraz ze swoim studiem Firaxis, pracuje nad nową wersją kultowej Cywilizacji. Gra będzie wymagała tylko jednego – konta na Facebooku.

Według Ballmera, Vista była "stratą czasu"


Nie na co dzień słyszy się, jak dyrektor wielkiej firmy przyznaje się do zmarnowania czasu na swój produkt. Steve Ballmer jednak to zrobił, opowiadając o Windows Vista.

Atak DDoS uniemożliwił oglądanie walki Gołoty i Adamka


Część z osób, które chciały obejrzeć walkę Gołoty i Adamka w telewizji ipla, musiało obejść się smakiem. Internetowa telewizja stała się obiektem ataku typu DDoS.

Kary więzienia dla komputerowych piratów


Na kary więzienia skazano w Suzhou we wschodnich Chinach czterech mężczyzn, którzy rozpowszechniali w internecie piracką wersję systemu operacyjnego Windows XP firmy Microsoft.

Google: Murdoch może nas sobie blokować


Runda trzecia pojedynku Google vs. Rupert Murdoch. Gigant z Mountain View lekceważąco odpowiada na sugestie medialnego magnata, który chce usunąć swoje witryny z indeksu Google.

Włoska prokuratura oskarża Google w sprawie bestialskiego nagrania


W 2006 roku, w serwisie Google Video umieszczone zostało nagranie, przedstawiające napaść przez kilku włoskich uczniów na ich niepełnosprawnego rówieśnika. Sprawa powraca z wielkim hukiem.

Jeśli w twoim mieście nie ma podologa, który przeprowadzi leczenie stopy cukrzycowej zapraszam do mojego gabinetu w Zgierzu lub w Łodzi. Jako doświadczony podolog Łódź od wielu lat pomagam moim pacjentom przeprowadzić leczenie stopy cukrzycowej. Jeśli interesuje cię nie tylko skuteczne i szybkie leczenie stopy cukrzycowej w moim gabinecie możemy zwalczyć wrastające paznokcie - zapraszam wówczas do mojego gabinetu w Łodzi, gdzie posiadam profesjonalny sprzęt, który bezboleśnie i trwale zwalczy twoje leczenie stopy cukrzycowej lub wrastające paznokcie.