Wysłał aparat w kosmos, by zrobić piękne zdjęcia


Pewien Brytyjczyk opublikował zdjęcia, zrobione przez aparat fotograficzny znajdujący się w balonie na wysokości 35 kilometrów ponad powierzchnią Ziemi.

<h3>Rozdział 1 Wprowadzenie do rozwiązania EPM</h3> <p><b>Opis:</b> Celem tego rozdziału jest przedstawienie rozwiązania Enterprise Project Management na projektach szkoleniowych, poziomowo ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie Firma MSI przygotowuje kolejny model płyty głównej, przeznaczonej dla procesorów firmy AMD. Model 870A-G54 oparty jest na układzie logiki AMD 870 z mostkiem południowym SB850. Produkt ten będzie przeznaczony dla osób, które nie potrzebują najlepiej wyposażonych konstrukcji. FSF, fundacja zajmująca się promowaniem wolnego oprogramowania, zorganizowała wiec przeciwko Windows 7 i reszcie zamkniętego oprogramowania.Telewizja internetowa Lookr.tv rozpoczyna cykl programów poświęconych social media. Zainauguruje go „Facebook Week”. Stacja pokaże trzy debaty poświęcone perspektywom i możliwościom serwisu oraz jego marketingowemu wykorzystaniu. I. Ogólne zagadnienia rachunkowości II. Organizacja rachunkowości i inwentaryzacja III. Wprowadzenie do podatków zakres, przedmiot, podmiot, główne definicje: podatek ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Już na starcie w ofercie serwisu znajdzie się 1 350 różnych materiałów wideo – popularnych polskich i amerykańskich seriali, programów telewizyjnych oraz filmów fabularnych.

Apple po cichu ujawniło informację o dacie premiery swojego najnowszego systemu operacyjnego Mac OS X Snow Leopard, którego sprzedaż rozpocznie się 28 sierpnia.

Serwis społecznościowy Facebook zablokował dostęp witryny Web 2.0 Suicide Machine, która pozwala na usunięcie swoich społecznościowych profili z serwisów Facebook, MySpace, Twitter i Linkedin. New York Times będzie pobierał opłaty od czytelników za pełne wersje artykułów. Zmiany będą wdrożone od przyszłego roku.

Corsair zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży w przyszłym miesiącu nowych modeli dysków SSD z serii Force – F60, F120 oraz F240. Liczby w nazwach oznaczają pojemność, odpowiednio: 60GB, 120GB i 240GB. Intrepidus Group, firma specjalizująca się w bezpieczeństwie komputerowym, znalazła usterkę w systemie WebOS, która pozwala na przejęcie kontroli nad palmofonem przez odpowiednio spreparowanego SMS-a. Rok temu, 17 listopada, polska Wikipedia wprowadziła system wersji przejrzanych, co zaowocowało oznaczeniem do dziś prawie 3/4 istniejących w niej artykułów, umożliwiając czytelnikom przeglądanie haseł bez obaw, że znajdą jakieś efekty niewybrednych eksperymentów. Teraz podobny mechanizm wprowadzony został w siostrzanym projekcie Wikipedii, czyli Wikisłowniku.Oprócz pracy i wiedzy w życiu liczy się też rozrywka. Dlatego postanowiliśmy oddać do waszej dyspozycji dział, w którym będziecie mogli się zrelaksować, odprężyć i po prostu dobrze się bawić. Radio FAMA znów nadaje o grach i sprzęcie komputerowym. Tym razem twórcy audycji proponują interaktywny, społeczny konkurs. Centrum Doradczo-Szkoleniowe organizuje w trybie weekendowym Kurs na Samodzielnego Księgowego Pełne Księgi Handlowe w oparciu o programy księgowo-płacowe: Symfonia ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wynalzca komputerów uważa je za... irytujące


Sir Clive Sinclair, który zbudował jeszcze w latach 80. ubiegłego wieku swój pierwszy domowy komputer ZX81, teraz nie używa komputera wcale, gdyż uważa go za irytujące urządzenie.

Ford kompatybilny z Mapami Google


Mapy Google już bywały kompatybilne z innymi modelami samochodów, ale Ford, jako pierwszy, będzie udostępniał tę funkcję za darmo. Oczywiście tylko w modelach z modułem Sync.

BACKFLIP - internetowy palmofon Motoroli


Motorola ogłosiła światową premierę telefonu BACKFLIP – najnowszego modelu działającego na bazie systemu Android.

Championship Manager 2010 za 1 grosz


Eidos Interactive rewolucjonizuje grę Championship Manager, oferując swoim fanom jej najnowszą wersję za kwotę, jaką ci uznają za odpowiednią do jej kupienia.

Odpady medyczne oraz odpady weterynaryjne to odpady niebezpieczne. Aby móc przechowywać odpady niebezpieczne musisz je przechowywać w odpowiednich opakowaniach. Takie opakowania na

odpady niebezpieczne

nasza firma od wielu lat dostarcza do placówek medycznych w całej Polsce. Dbamy o to, żeby odpady niebezpieczne trafiały do miejsca utylizacji bez zagrożenia dla otoczenia i środowiska naturalnego.

Społecznościowy Outlook, czyli konkurencja dla Buzza


Jedno z najbardziej popularnych narzędzi biznesowych Microsoftu - Outlook - będzie bardziej społecznościowe. To prawdopodobnie odpowiedź na usługę Buzz firmy Google.

Napędy i sterowanie hydrauliczne w maszynach i urządzeniach H2 (Gliwice)


1. Ogólna budowa układów hydraulicznych: * Układy otwarte, zamknięte i mieszane * Rozwiązania typowych ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Ochrona informacji niejawnych Warszawa (Warszawa)


Adresaci szkolenia - kierownictwa jednostek organizacyjnych i pracownicy pionów ochrony, jak również inne osoby zainteresowane tematyką ochrony informacji niejawnych. chcący ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rachunkowość od podstaw do Samodzielnego Księgowego - weekendy (Katowice)


I. Ogólne zagadnienia rachunkowości 1.Rachunkowość zasady prowadzenia ksiąg, definicje, wymogi ustawy, 2.Sprawozdania finansowe i ich struktura, 3.Definicje podstawowych pojęć rachunkowości (aktywa, ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Szkolenie z MS Word - poziom zaawansowany (Warszawa)


Program szkolenia obejmuje: Formatowanie dokumentów: o wybór odpowiedniego stylu o tworzenie własnych styli o modyfikacja styli Praca z tabulatorami Tworzenie spisów treści: o zasady ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Intel też został zaatakowany


Intel poinformował, że na niego również przypuszczono próby cyberataku w tym samym czasie, kiedy trwały ataki na Google. Firma jednak nie widzi żadnego związku między tymi incydentami.

Nowe odsłony Syndicate'a i Jasona Bourne'a zagrożone


Starbreeze Studios ogłosiło, że zrezygnowało z jednej z gier, które miało wydać Electronic Arts. Niestety, nie wiemy o który z dwóch tytułów chodzi.

iPad już po jailbreaku


Haker zanany jako MuscleNerd złamał zabezpieczenia iPada, które uniemożliwialy użytkownikowi uzyskania prawa roota na iPhone OS.

Audyt wewnętrzny warsztaty praktyczne dla początkujących (Warszawa)


1. Ryzyko operacyjne, a praca audytora wewnętrznego 2. Proces decyzyjny 3. Fundamenty pracy audytora wewnętrznego: Zasady ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kaspersky Lab wykrywa spam w serwisie YouTube


Analitycy z Kaspersky Lab odpowiedzialni za analizę spamu zarejestrowali masowe wysyłki wiadomości e-mail zawierających odsyłacze do filmów reklamowych na YouTube.

Android z Onetem


Aplikacja „Onet.pl Wiadomości”, która zdobyła popularność wśród polskich użytkowników iPhone, jest teraz dostępna również dla posiadaczy telefonów z systemem Android stworzonym przez Google.

Platforma Symantec do budowy infrastruktury pamięci masowych w modelu "cloud computing"


Symantec przedstawia nowe rozwiązanie - FileStore - do budowy skalowalnych, wydajnych, plikowych usług pamięci masowych dla przedsiębiorstw, również w modelu "cloud computing".

CES 2010: Samsung dominuje w kategorii odtwarzaczy Blu-ray


Wśród pięciu nowych propozycji szczególnie wyróżnia się model BD-C6900 – zdobywca nagrody 2010 CES Best of Innovations Award – oferujący możliwość odtwarzania w formacie Blu-ray 3D.

iPhone 4G - OLED, dwurdzeniowy CPU, wyjmowalna bateria?


W Sieci już rozpoczęły się dywagacje na temat iPhone'a nowej generacji, który miałby zadebiutować już w kwietniu. Według plotek, iPhone 4G ma posiadać ekran OLED i dwurdzeniowy procesor.

Stosowanie wyrobów budowlanych - zmiana ustawy o wyrobach budowlanych (Warszawa)


1. Swobodny przepływ towarów na wspólnym rynku Unii Europejskiej a wspólny rynek wyrobów budowlanych b dyrektywa Rady Nr 89/106/EWG 2. Ustawa o wyrobach budowlanych i ustawa ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

FarmVille wkrótce na twoim telefonie komórkowym


Firma zajmująca się grami casualowymi, Zynga, ogłosiła, że FarmVille, czyli ich najsłynniejsza produkcja, trafi wkrótce na telefony komórkowe.

Jeśli w twoim mieście nie ma podologa, który przeprowadzi leczenie stopy cukrzycowej zapraszam do mojego gabinetu w Zgierzu lub w Łodzi. Jako doświadczony podolog Łódź od wielu lat pomagam moim pacjentom przeprowadzić leczenie stopy cukrzycowej. Jeśli interesuje cię nie tylko skuteczne i szybkie leczenie stopy cukrzycowej w moim gabinecie możemy zwalczyć wrastające paznokcie - zapraszam wówczas do mojego gabinetu w Łodzi, gdzie posiadam profesjonalny sprzęt, który bezboleśnie i trwale zwalczy twoje leczenie stopy cukrzycowej lub wrastające paznokcie.