Warner Bros. kreuje własną armię do walki z piractwem


Brytyjski oddział Warner Bros. najmuje do pracy studentów informatyki. Praktyki polegają na walce z internetowym piractwem.

Celem szkolenia jest przygotowanie kursantów do egzaminu na Usługowe Prowadzenie Ksiąg. Kurs polega na rozwiązywaniu testów z poprzednich lat pod ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Aplikacja wykorzystuje wbudowany w telefonie aparat i mobilne rozwiązania technologiczne firmy ABBYY. Uczestnik pewnego forum opisuje swoją przygodę. Mianowicie sprzedał swoją lustrzankę Canon 350D skoczkowi spadochronowemu, któremu aparat odczepił się od kasku, spadł, ale przeżył!Szkolenia prowadzone są w formie workshopu. W trakcie zajęć praktycznych zwracamy uwagę na wagę analizy ruchu, korekcję postawy, korekcję pozycji ...
Lokalizacja: Karpacz - Rodzaj: kurs / szkolenie Microsoft niezmordowanie promuje przeglądarkę Windows Internet Explorer. W Internecie właśnie pojawił się nowy spot zachwalający aplikację. Celem kursu jest wyposażenie pracodawców, kadry zarządzającej w wiedzę pozwalającą uniknąć wytworzenia dyskomfortu w sprawowaniu władzy. Jak postępować w sytuacjach ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Niebawem w sklepach powinny zacząć pojawiać się trzy nowe modele obudów komputerowych Nagas, firmy AOpen, przeznaczone przede wszystkim dla graczy. Wśród nich znajdziemy model G6, czyli obudowę typu mini-tower z panelem przednim pokrytym metalową siatką, czarnym wnętrzem, dziewięcioma zewnętrznymi zatokami 5,25 cala, wieszakami na myszkę oraz słuchawki, a także z panelem z dwoma gniazdami audio, dwoma portami USB 2.0 i jednym eSATA.

Cray, jeden z pierwszych i najsłynniejszy producent superkomputerów nawiązał współpracę z Microsoftem. Firmy będą wspólnie rozwijać chmury obliczeniowe i przyszłe superkomputery. Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jak donosi portal GRY-OnLine.pl, premierę gry Red Dead Redemption w Polsce nie można zaliczyć do udanych. Westernu od Rockstar Games w polskich sklepach zwyczajnie nie ma. Według raportu firmy SMobile Systems, jedna na pięć aplikacji w Android Market korzysta z prywatnych danych użytkownika, takich jak wiadomości czy wpisy w książce adresowej. Zapytany przez quora.com, czy za 3-5 lat Firefox będzie miał dwucyfrowy udział w rynku przeglądarek, prezes John Lilly odpowiedział, że jest tego pewien. Jednak nawet inicjatorzy projektu nie wróżą mu świetlanej przyszłości.1. Podstawowe zasady sporządzania sprawozdania finansowego jednostek powiązanych. Ustawy o Rachunkowości i MSR - Kiedy jednostka dominująca może nie sporządzać skonsolidowanych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Podstawę obu aparatów stanowią nowe matryce typu CMOS Exmor, które mają pozwalać wykonywać wyraźne, pełne detali zdjęcia o żywych kolorach i niskim poziomie szumów. Mając powyżej uszu ciągłej obecności laptopów Apple'a w filmach, Microsoft postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i od teraz będziemy mogli oglądać notebooki z logiem Windows.

Zarządzanie (Lublin)


Studenci zdobywają umiejętności: zarządzania dużymi i małymi przedsiębiorstwami krajowymi i z obcym kapitałem, prowadzenia transakcji elektronicznych, planowania strategii marketingowych. Uzyskują specjalistyczną wiedzę o ...
Lokalizacja: Lublin - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie

Google I/O 2010: Adobe chwali HTML5, pokazuje swoje narzędzia do jego tworzenia


Kevin Lynch, jeden z dyrektorów Adobe, zaprezentował narzędzia, które pomogą webdeveloperom w implementacji… nie, nie Flasha, a HTML5.

MWC 2010: MeeGo, czyli Moblin łaczy się z Maemo


Podczas targów MWC 2010, firmy Nokia i Intel zapowiadają połączenie dwóch platform w jedną o nazwie MeeGo, na której opierać się będą smartfony, MID-y, netbooki i smartbooki.

Analiza finansowa w praktyce - Katowice (Katowice)


1.Miejsce analizy finansowej w systemie analiz działalności przedsiębiorstwa 2.Źródła informacji do analizy finansowej 3.Rodzaj i zakres sporządzanych analiz w zależności od ich ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wirus, który potrafi dezaktywować antywirusa i kasować pliki


W pierwszej dziesiątce najczęściej infekujących zagrożeń w kwietniu, oprócz znanego Confickera, znalazł się Win32/Sality .

Programowanie w języku Python (Kraków)


Kurs poświęcony jest tworzeniu oprogramowania w języku Python. Omawiane są zagadnienia dotyczące biblioteki standardowej, internacjonalizacji kodu, przetwarzania dokumentów XML, tworzenia ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Apple dodaje modyfikowalny słownik do bety systemu iPhone OS 4


Użytkownicy będą teraz w stanie sami tworzyć swój słownik w iPhone'ie. Apple dodał tę funkcję do udostępnionej niedawno do testów czwarej bety systemu iPhone OS 4.0.

Facebook namierzył hakera


„Kirllos”, któremu udało się zdobyć dane „1,5 miliona” użytkowników Facebooka, i które następnie sprzedawał, został namierzony przez władze portalu.

Proste podatki w firmie VAT i CIT (Warszawa)


W czasie szkolenia zaprezentowane będą najciekawsze, najbardziej dyskusyjne i najaktualniejsze rozwiązania prawne i praktyczne w VAT i CIT. Zostaną szczegółowo ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Premiera rynkowa Mac OS X Snow Leopard (Aktualizacja)


Apple oficjalnie potwierdza informacje, że sprzedaż nowego systemu operacyjnego Mac OS X Snow Leopard rozpocznie się już 28 sierpnia. Co więcej, zdradza nieco szczegółów o jego wydajności.

Pakistan bez YouTube'a


Pakistańskie władze zamykają dostęp do kolejnego serwisu społecznościowego. Po Facebooku, przyszedł czas na YouTube’a. Również za „bluźnierstwa”.

Mozilla Firefox traci na popularności


Zapytany przez quora.com, czy za 3-5 lat Firefox będzie miał dwucyfrowy udział w rynku przeglądarek, prezes John Lilly odpowiedział, że jest tego pewien. Jednak nawet inicjatorzy projektu nie wróżą mu świetlanej przyszłości.

Bloger robi karierę


Bloger, jeszcze nie tak dawno indywidualista i romantyk, dla którego najważniejsza była możliwość nieskrepowanego wyrażania własnej opinii, coraz częściej staje się obiektem zainteresowania firm.

Jakie procesory AMD zobaczymy w pierwszym kwartale?


Firma AMD z pewnością nie zapewni nam w pierwszym kwartale bieżącego roku takich emocji co Intel, ale na szczęście nie oznacza to, że będzie siedzieć bezczynnie. O ile na rynku kart graficznych na NVIDIĘ napiera coraz mocniej, o tyle na rynku procesorów nie powinniśmy spodziewać się niczego nadzwyczajnego.

16-gigabajtowe pendrive'y najchętniej kupowane przez Polaków


W dobie zawrotnego przyrostu danych rośnie również sprzedaż pamięci USB. Dotyczy to między innymi modeli z szybkim transferem, który coraz częściej przekracza 30 MB/s.

Thermaltake Element V - obudowa dla overclockerów


Obudowa full-tower Thermaltake Element V przeznaczona jest dla graczy oraz miłośników overclockingu. Została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu optymalnego przepływu strumienia powietrza.

Kurs Kadry i Płace 72 godziny (Warszawa)


Celem kursu jest przygotowanie do pracy na stanowiskach związanych z działami kadr i płac oraz zdobycie praktycznych umiejętności posługiwania ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Cyberataki na Google, koniec z cenzurą w Chinach


Google informuje, że przestaje cenzurować wyniki wyszukiwania w Chinach, po tym jak wykryło "wysoce wyrafinowane i ukierunkowane" ataki na konta GMail chińskich działaczy na rzecz praw człowieka.

RETORYKA - słowo jest silniejsze od miecza (Katowice)


- Defensywa - Ofensywa - Unikanie eskalacji napięcia - Najczęściej popełniane błędy - Najczęściej wykorzystywane pułapki retoryczne - Erystyka ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Trzecia generacja kieszonkowej i niedrogiej kamery HD


Firma Creative wprowadza na rynek kieszonkową kamerę Vado HD trzeciej generacji, która potrafi nagrywać materiały w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli.

Jeśli w twoim mieście nie ma podologa, który przeprowadzi leczenie stopy cukrzycowej zapraszam do mojego gabinetu w Zgierzu lub w Łodzi. Jako doświadczony podolog Łódź od wielu lat pomagam moim pacjentom przeprowadzić leczenie stopy cukrzycowej. Jeśli interesuje cię nie tylko skuteczne i szybkie leczenie stopy cukrzycowej w moim gabinecie możemy zwalczyć wrastające paznokcie - zapraszam wówczas do mojego gabinetu w Łodzi, gdzie posiadam profesjonalny sprzęt, który bezboleśnie i trwale zwalczy twoje leczenie stopy cukrzycowej lub wrastające paznokcie.